Kontakt:

Reisibüroo Perereisid
Tartu 51003, Ülikooli 12
Avatud E-R 9-17.00
tel. /fax 742 0339, 631 3645
522 6257
e-mail: pere@kiirtee.ee

 

Avaleht  / Meie reisikalender 2017  / > Barcelona
Printida 

 

Barcelona - Montserrat mäed
ja puhkus Costa Brava randadel

15.06-20.06.2017

Lennureis
6 päeva

 

Lennufirmad muudavad sageli oma graafikuid ja seetõttu on lennuajad esialgsed ning vajadusel teeme muudatusi programmis vastavalt lennugraafikutele.
 

1.päev  Kogunemine Tallinna lennujaamas infoleti juures kell 5.00. Lufthansa lend Tallinn- Frankfurt 6.25-7.55 (ajavahe -1 tund) ja Frankfurt – Barcelona 11.05-13.05.
Barcelona. Teeme jalutuskäigu vanalinnas, mis tutvustab omapärast katalaani gooti arhitektuuri, jalutame erksatest  lõhnadest ja värvidest tulvil lõunamaa turul ja peatänaval Ramblal.
Külastame soovijatega akvaariumi, mis on suuruselt teine Euroopas ja tutvustab loodusesõbrale kõikvõimalikke maailma kalu tohututest haidest ülimürgiste kivikaladeni.
Soovijatega käime hilisõhtul vaatamas suurejoonelist purskkaevude veemuusika etendust.

Ööbimine Barcelona kesklinna hotellis Lleo*** www.hotel-lleo.com kahesed mugavustega toad; kui
teatada varakult, on võimalus saada ka suuremaid peretubasid. Korralik hommikusöök.

2.päev  Barcelona. Montjuici mäelt imetleme linna panoraami ja vaatame üle 1992.a. olümpiaehitused. Seejärel jalutame läbi väga vahva kaktuste aia tagasi all-linna.
Pärastlõunal tutvume unistuste ehitaja Antoni Gaudi ebatavalise loominguga (Casa Batlló ja Sagrada
Familia kirik), mille fantaasialennu kõrval näivad kõik teised hooned kahvatud ja hallid. Soovijatega külastame Sagrada Familia kirikut.

Õhtune pool päevast on vaba ja pakub võimaluse külastada iseseisvalt mõnda Barcelona arvukatest väärt kunstimuuseumidest (Picasso ja Miro muuseumid või näiteks Palau Nacional - väga rikas ja huvitav kunstimuuseum), tegeleda shoppinguga, milleks Barcelona pakub palju võimalusi või tunda rõõmu ilusa linna mõnusatest kohvikutest.

3.päev  Läbi Püreneede orgude sõidame Montserrat’i kloostri juurde. Tuhatkond aastat tegutsenud benediktiini klooster Santa Maria de Montserrat on üks vanemaid ja tähtsamaid Euroopa palverännakupaiku. Montserrat tähendab hispaania keeli hambulist mäge, ja ajahammas on mäe hambad kulutanud tõepoolest omapäraselt tipulisteks. 1987. aastal kuulutati see ala looduspargiks, kus nüüdseks on üles loetud üle 1000 taimeliigi, mis sealsete mäeskulptuuride keskel ja ümber kasvavad. Looduspark pakub meile vaatamiseks võrratuid mägesid, imelisi vaateid, võimalust sõita funikulööriga veelgi kõrgemale, et vaadata kloostrile ülalt alla, soovijatele isegi natuke mägirajal rännata.

Pärastlõunal jõuame Costa Brava rannikulinna Calellasse. Ööbime ranna lähedal hotellis*** www.hotel-garbi.com/ Samas hotellis neli ööd. Hotellis hommiku- ja õhtusöök (rikkalik toidubuffet’, aga joogid on lisatasu eest; jookide hinnad on täiesti mõistlikud).

4.päev  Rannapuhkus Calellas. Võimalik ujuda soojas merevees, päevitada rannal, külastada sadu kesklinna poekesi, mis kõik asuvad käe-jala juures ja veeta õhtud pubides või tantsusaalides. Elu linnas käib sügava ööni.
Võimalik on teha väljasõit veeparki „Marineland”, kus lisaks paljudele veeatraktsioonidele saab vaadata delfiinide, merelõvide ja eksootiliste lindude etendust... www.marineland.es/cataluna/en/

5.päev Puhke ja matkapäev. Matkahuvilistega teeme poolepäevase retke ümbruskonna mägisel maastikul. Teele asuma varsti peale hommikusööki, tagasi jõuame varasel pärastlõunal. Nii jääb õhtul veel aega supluseks ja puhkuseks.

6.päev  Kui lennugraafik ei muutu, siis jääb hommikul vaba aega ranna ja poodide külastamiseks. Transfeer lennujaama. Kojulend Lufthansaga Barcelona – Frankfurt 16.00-18.10 ja Frankfurt – Tallinn 20.55 – 00.10

SOODUSHIND: 690.-

SOODUSHIND KEHTIB: kuni 1.veebruarini 2017 või kuni kohti jätkub

TAVAHIND:    730.-

Lennupileti hinnas on 23 kg äraantavat pagasit (1 kott või kohver) ja lennukisse kaasa 1 kuni 8 kg kott maksimaalsete mõõtudega 50x40x23 cm.
Toitlustus lendudel: Lufthansa lendudel on väike eine ja joogid hinna sees

HIND SISALDAB:
- Lufthansa lend Tallinn –Frankfurt- Barcelona – Frankfurt - Tallinn
- bussitransfeerid lennujaamast hotelli ja hotellist lennujaama
- kolmanda reisipäeva ringreis ja viienda päeva matk mägedes
- 2 ööbimist Barcelonas koos hommikusöökidega
- 3 ööbimist Calellas koos hommiku- ja õhtusöökidega
- giiditeenus

LISATASU EEST:   
- reisikindlustus
- Calella hotellis lisatasu merevaatega toa eest (3 öö eest kokku 30 EUR tuba –soovitame)
- tasulised sissepääsupiletid
- ühese majutuse lisatasu 135 EUR

LISAINFO: Barcelona Sagrada Familia kiriku piletid ostame enne reisi välja.
Hinnad 2016 (2017 võib hind natuke tõusta) :
- Sagrada Familia kirik 15 EUR, õpilased, üliõpilased ja seeniorid 65+ 13 EUR; alla 12 a. tasuta.

Palume kõikidel, kes soovivad kirikut külastada, sellest eelnevalt teada anda ja tasuda kiriku külastuse eest koos lõppsumma tasumisega. Palun kirja panna ka alla 12-aastased lapsed. Kuigi külastus on neile tasuta, tuleb pilet siiski registreerida.

Tasuliste vaatamisväärsuste hinnad:
- Barcelona akvaarium 20 EUR; üle 65-aastastel 18 EUR, 5-10-aastane 15 EUR
- Metroopiletid ca 10 EUR
- Montserrati funikulöör (edasi-tagasi ) ca 10 EUR
- Marineland 27 EUR, seenior 17 EUR, 5-10-aastane 17 EUR

REISIDOKUMENT: kehtiv pass või ID-kaart  Kui reisitakse koos lapsega, kellel on erinev perekonnanimi, tuleb kaasa võtta lapse sünnitunnistus. Kui laps reisib koos ühe vanema või hooldajaga (näit. vanaema), peaks kaasa võtma lapsevanemate loa (küsige meilt blanketti)

KINDLUSTUS: Palun ärge unustage kaasa võtta Euroopa ravikindlustuse kaarti ja reisikindlustuse poliisi. Kuna kuu enne reisi on lennupiletid nimeliselt väljastatud ja  hotellid 100% tasutud ning reisist loobumisel raha ei tagastata, soovitame elus ette tulevate ootamatuste puhuks vormistada reiskindlustuse koos reisitõrke lisakaitsega.

REISI BRONEERIMINE JA TASUMINE:
- reisi broneerimisel tasutakse nädala jooksul broneerimistasu 100.-
- 2. osamaks 250.-  tasuda hiljemalt 10.04.2017
- lõppsumma tasumise tähtaeg on  10.05.2017

INFO: Reisibüroo Perereisid  
Tartu, Ülikooli 12, tel.  7420 339, 6313 645, 5226 257


SIIN SAATE REISILE REGISTREERUDA VÕI LISAINFOT KÜSIDA:
Teie nimi:
Telefon:
E-mail:
Reisitellimus - reis, kuupäev, sõitjate nimed ja isikukoodid, kodune aadress, lisateenused, erisoovid: