Avaleht  / Meie reisikalender 2018  / > Disneyland ja Pariis
Printida 

 

 

Disneyland ja Pariis

13.06 - 16.06.2018

Lennureis
4 päeva

Gruppi mahub 12 peret.  

 

 

1. päev K Koguneme Tallinna lennujaamas kell 14, lend Tallinn - Pariis väljub sõiduplaani järgi kell 15.50 ja jõuab Pariisi kell 17.55 (kohalik aeg, lennuaeg 3 tundi, Air Balticu otselend).
Pariisi lennujaamas istume tellitud bussile, mis viib meid otse Disneylandi.  Meie hotell Santa Fe  asub Disneylandi lõbustuspargi kompleksis, 10-15 min. jalutuskäigu kaugusel pargi väravast.  Enamasti sõidavad kõik siiski bussiga - tasuta süstikbussid kurseerivad päev läbi pargi ja hotellide vahel. Sel õhtul veedame aega tuledes säravas  Disney Village'is, kus asuvad Disney poed, kinod, kohvikud, restoranid ja ei puudu ka McDonald’s.  Restoranid on õhtuti avatud kõikides hotellides.

2. päev N Peale hommikusööki rootsi lauas asume kohe asja kallale - meid ootavad Disneylandi lõbustuspark  ja Walt Disney Studios' park.
Disneyland on koht, kuhu pole mõtet minna ainult üheks päevaks -  valides tegevusi vastavalt vanusele ja huvidele, jõuab 2 päevaga parkidele vaevalt tiiru peale teha. Kõik atraktsioonid on hinna sees, populaarsematele atraktsioonidele on võimalik FAST PASSI kasutades aega ette registreerida, et eelisjärjekorras sisse saada. Meie pilet lubab vastavalt soovile käia korduvalt ühest pargist teise.
Disneylandi pargis toimub hilisõhtul peale atraktsioonide sulgemist suurepärane muusika ja valguse show koos värviliste purskkaevude, õhku tekitatud laserpiltide ja võimsa ilutulestikuga.
Kui kellelgi on soov lõbutsemisele vahelduseks ka ostlemisega tegeleda, siis selleks on Disneylandi kompleksist 10 min sõidu kaugusele naaberlinnakesse ehitatud hiiglaslik kaubanduskeskus Val d’Europe ja outlet-keskus La Vallée Village.

3.päev R Veel üks unustamatu päev Disneylandis –  hommikusöök, seejärel lõbustusparkidesse - orienteerumine on juba selge ja nüüd pühendume lemmikatraktsioonidele.
Mõlemad pargid avatakse kell 10, aga hotellikaardi ettenäitamisel võime meie hotellikülalistena Disneylandi parki sisse saada  juba alates kella 8-st.
Õhtul kell 6  sõidame tellitud bussiga Disneylandist Pariisi. Majutume hotelli, mis asub suurepärases kohas - otse Pariisi südames Vabariigi Väljaku kõrval. Lähikonnas on palju söögikohti, kndlasti leiate mõnusa paiga, kust õhtust linnamelu jälgida. Kui kellelgi on kindel soov käia Eiffeli torni tipus, siis peaks selle õhtul ära tegema. Eiffeli piletijärjekorda asudes ei tea kunagi ette, kas tornist alla jõuab 2 või 4 tunni pärast, igal juhul saab õhtul kiiremini.

4. päev L Peale hommikusööki teeme kohaliku eestikeelse giidga  linnas 3-tunnise bussiekskursiooni. Vaatame üle  Pariisi tuntumad vaatamisväärsused -  suured bulvarid, uus ja vana ooperiteater, Vendôme'i väljak, Concorde'i väljak, Champs-Elysées, Triumfikaar, Trocadéro väljak, Alexander III sild, Invaliidide haigla ja kuppelkirik, Montparnasse'i bulvar, Ladina kvartal, Jumalaema kirik, Luxembourgi aed, Panthéon,  Bastilles´väljak,
Seejärel mõned tunnid vaba aega, et käia näiteks Jumalaema kirikus, osta suveniire ja lõunastada.
Kell 15.30 hakkame sõitma lennujaama , lend  Pariis – Tallinn kell 18.40 – 22.35

REISI HIND kogu perele:

                                 Soodushind     Normaalhind                            

2-liikmeline pere            1305.-               1365.-
3-liikmeline pere            1845.-               1935.-
4-liikmeline pere            2355.-               2475.-

LISASOODUSTUS LAPSELE kuni 11 a. :  (laps sündinud peale 17.06.2006)
Iga lapse eest vanuses  kuni 11 a. lisasoodustus 45.-

NB! Disneylandi peretuppa tohib majutada kuni 4 inimest, erandina lubatakse kuni 2-aastane laps tuppa viiendaks ilma oma voodikohata. Suuremate lastega 5-liikmeline või suurem pere saab võtta 2 eraldi paketti.

SOODUSHIND KEHTIB reisi tellimisel otse  Perereisidest:
- registreerimisel enne 10. veebruari 2018

REISILE REGISTREERIMINE lõpeb 10. mail 2018

HIND sisaldab:
- lennupiletid Tallinn - Pariis  ja Pariis – Tallinn koos kõigi maksudega
- 1 ühik äraantavat pagasit kaaluga kuni 20 kg iga sõitja kohta, lisaks käsipagas
- 2 ööd majutust Disneylandi hotellis peretoas koos hommikusöökidega rootsi lauas
- 2 päeva piletid Disneylandi parki ja Walt Disney Studios' parki
- bussisõit Disneylandis
- 1 ööbimine Pariisi hotellis koos hommikusöögiga (tuba vastavalt pere suurusele)
- Pariisi turismimaksud mõlemas hotellis
- transferbuss CDG lennujaam – Disneyland
- transferbuss Disneyland - Pariis
- transferbuss Pariis - CDG lennujaam
- bussiga 3-tunnine linnaekskursioon eestikeelse litsenseeritud Pariisi giidi juhtimisel
- reisisaatja kogu reisi vältel

LISATASU EEST:      
- tervisekindlustus (soovitame koos reisitõrke lisakaitsega)

LISAKULUD:
- metroopiletid Pariisis (vajadusel individuaalselt)
- sissepääsupiletid Pariisis (vajadusel individuaalselt)

REISIDOKUMENT:
Igal sõitjal peab olema kaasas kehtiv reisidokument (pass või ID-kaart)

HOTELLID:
Kõik Disneylandi hotellid on temaatilised, meie hotellikompleks  Santa Fe** on ehitatud kõrbes asuva Mehhiko külana. Hotellis on peretoad vannitoa ja 2 laia voodiga, arvestatud 4 inimesele (2 täiskasvanut + 2 last).  Hommikusöök hiiglasuures restoranis, tipptunnil  järjekord,  piisavalt rikkalik rootsi laud.
Disneylandi paketi hind ühele inimesele sõltub sellest, mitu inimest majutub toas ja kui vanad nad on. 

http://hotels.disneylandparis.co.uk/hotels/hotel-santa-fe/index.xhtml

Pariisi hotell  Paris Bruxelles** , 4 rue Meslay, asub kesklinnas 3. piirkonnas,  Place de la Republique kõrval. 50 m kaugusel asuvat metroopeatust läbib 5 metrooliini – see annab võimaluse lihtsalt ja kiirelt jõuda mistahes paika linnas. See on üks väheseid hotelle linnas, kus on piisavalt 3- ja 4-seid tube.
Broneeritud on  2-,  3-  ja  4-kohalised mugavustega toad. Hommikusöök on prantsusepäraselt napp (kohv, mahl, saiake, või, moos)..   http://www.hotelparisbruxelles.fr/

INFO:    Reisibüroo Perereisid
Tartu, Ülikooli 12, tel.52 26 257, 7420 339, 6313 645
e-mail: pere@kiirtee.ee   www.perereisid.ee 


SIIN SAATE REISILE REGISTREERUDA VÕI LISAINFOT KÜSIDA:
Teie nimi:
Telefon:
E-mail:
Reisitellimus - reis, kuupäev, sõitjate nimed ja isikukoodid, kodune aadress, lisateenused, erisoovid: