Avaleht  / Grupireisid tellimisel  / > Iirimaa
Printida 

NB! See programm on tellimiseks gruppidele.

IIRIMAA
lennureis
4 PÄEVA

 

1.päev  Tallinn – Dublin lend
Bussisõit lennujaamast  linna (ca 30 min). Paigutame pagasi hotelli. Ööbime kõik ööd Dublini kesklinnas (mugavustega kahesed toad, kahel esimesel hommikul korralik hommikusöök – Irish breakfast; viimasel hommikul kerge hommikusöök).
Iirimaa pealinn Dublin on sõbralik sadamalinn, avar ja samas maistesse mõõtudesse mahtuv. Kitsaid ja kõveraid tänavaid nagu poleksi, õdusate platside ümber on reastunud kaunid telliskivihooned. Teeme üheskoos jalgsiekskursiooni ja vaatame üle linna olulised vaatamisväärsused: kinduluse, Kristuse kiriku, tollimaja, omapärased sillad, vana ja uue parlamendihoone jne.
Õhtutundideks pakume iiri muusika õhtut elava muusika ja selle kõrvale maitsva ja rikkaliku õhtusöögiga.

 2.päev  Väljasõidupäev Iirimaa kaguossa (lisatasu eest soovijatele). Iirimaa on kuulus oma väga kaunite aedade poolest. Ühed kuulsamad ja muidugi kaunimad aiad on Powerscourt gardens (www.powerscourt.ie/gardens), millega meil on võimalus lähemalt tutvuda. Glendalough (Kahe Järve Org) on imekaunis maastikuala, mille krooniks on varakeskaegne klooster ja Iirimaale nii iseloomulik ümartorn (pildil). Teeme peatuse vaatamisväärsustega tutvumiseks ja soovi korral väikese jalutuskäigu looduses. Külastame Wicklow mägede kaunimaid paiku: Enniskerry maaliline külake Wicklow mägedes, kus on filmitud mitmeid maailmakuulsaid filme; Sally’s Gap’i mäekuru, turbane ja tume Tay järv, mida kutsutakse ka Guinness’i järveks, Blessingtoni inimkätega ülespaisutatud järved, Glenmacnass’i juga... Lõunasöögiks tehakse peatus Glendaloughi piirkonnas (söök ei ole väljasõidu hinna sees). Õhtuks sõidame tagasi Dublinisse.

3.päev Kohaliku turismibussiga linnaekskursioon, mis viib läbi juba tuttavate paikade linna kaugematesse kantidesse, kuhu jalgsi on tülikas liikuda.  Dublini muuseumid. Külastame Trinity College muuseumi, kus eksponeeritakse unikaalseid keskaegseid raamatuid, milledest kõige kuulsam on maailma üks erakordsemaid keskaegseid käsikirjalisi teoseid, The Book of Kells. Seejärel tutvume Dublini kindlusega, kus inaugureeritakse ametisse Iirimaa president ja mis on üheaegselt võrratu muuseum ning kaasaegse poliitilise elu keskus. Pärastlõuna on vaba. Soovijad saavad külastada mõnd Rahvusmuuseumi huvitavatest kogudest (tasuta) või teha toreda laevasõidu jõel.  Leiame aega ka shopinguks.

4.päev  Dublin – Tallinn lend

HIND: palun küsige büroost pere@kiirtee.ee

REISI HIND SISALDAB:
- bussisõit lennujaamast Dublini linna ja tagasi
- kolm ööbimist Dublini kesklinnas koos hommmikusöökidega
- linnaekskursioon
- reisisaatja teenus kogu reisi jooksul

Lisatasu eest: 
- tervisekindlustus
- vaatamisväärsused
- väljasõidud
- rahvusõhtu

Info :
Reisibüroo PEREREISID
Tartu, Ülikooli 12, tel./fax 7 420 339, 6 313 645, 52 26257
e-mail : pere@kiirtee.ee   www.perereisid.ee


SIIN SAATE REISILE REGISTREERUDA VÕI LISAINFOT KÜSIDA:
Teie nimi:
Telefon:
E-mail:
Reisitellimus - reis, kuupäev, sõitjate nimed ja isikukoodid, kodune aadress, lisateenused, erisoovid: