Avaleht  / Grupireisid tellimisel  / > Horvaatia-Sloveenia
Printida 

NB! See programm on tellimiseks gruppidele.

HORVAATIA - SLOVEENIA
8 PÄEVA

 

 

1.päev   Väljasõit varahommikul, läbime Läti ja Leedu (lõunapeatus) ning ööbime Poolas Varssavi lähistel.

2.päev   Sõit läbi Poola, Tšehhi ja Slovakkia. Kui ajagraafik lubab, võib külastada kuulsat Musta Jumalaema kloostrit Poolas Czestochowas. Ööbimine Bratislava lähistel.

3.päev   Sõit läbi Austria Sloveenia pealinna Ljubljanasse, teele jäävad kaunid Alpide nõlvad.
Ljubljanas seame end sisse kesklinna hotellis ja läheme tutvuma selle väikese armsa linnaga – jalutame vanalinnas ja romantilisel jõekaldal, vaatame kirikuid ja kauneid sildu ning käime kõrgel kindluse mäel. Õhtul vaba aeg.

4.päev  Tunnikese sõidutee kaugusel Ljubljanast asuvad karstikoopad, mis on selle maa kuulsaim vaatamisväärsus. Postojna koobastes viib rong turistid sügavale maa alla, kus nende silmale avanevad imelised vaatepildid, mida on võimatu sõnades kirjeldada. Käime ka lähedal kaljukoopasse rajatud kaunis Predjama mägilossis ja kuuleme sellega seotud romantilist legendi. Edasi sõidame Horvaatiasse, teekonnal saab imetleda kauneid vaateid Aadria rannikule ja näha ka hiljutise sõja jälgi mägikülades. Majutume Plitvice rahvuspargi lähistel.

5.päev  Plitvice järvede rahvuspark - UNESCO kaitse all olev Horvaatia kauneim vaatamisväärsus. Smaragdrohelise veega järved, kosed, veekeerised, lopsakas taimestik, ümbritsevad mäed ja laevasõit pakuvad unustamatuid elamusi. Teeme mitmetunnise mõnusa matka, vahepeal puhkame jalgu, sõites laeva ja autorongiga. Jätkame teekonda Zagrebi suunas. Teeme tutvust Horvaatia pealinnaga, mis pisut sarnaneb Tallinnaga - Toompead meenutav ülemine linn oma vaateplatvormi, kitsaste tänavate, valitsushoonete ja efektselt kaunistatud katusega Püha Markuse kirikuga, Viini meenutav all –linn suure saginat täis keskväljakuga, Horvaatia suurim katedraal koos piiskopilossiga, romantiline purskkaevude ja vabõhulavaga bulvar. Õhtul vaba aeg kesklinnas, seejärel sõidame ööbimiskohta Zagrebi äärelinnas.

6.päev   Algab tagasitee läbi Ungari. Suvisel ajal võtame paar tundi puhkuseks ja supluseks Balatoni ääres, kui ilm lubab, külmal ajal võib soovi korral käia ujumas Budapesti kuumades termaalveebasseinides. Öömaja võtame Slovakkia piiri ääres.

7.päev   Sõit läbi Slovakkia, näeme Tatra mägesid, seejärel läbi suuresuure Poolamaa (lõunapeatus). Ööbimine Poolas hotellis.

8.päev   Sõit läbi Baltimaade, lõunapeatus Leedus. Hilisõhtuks kodus.

REISI HIND:  palun küsige büroost  pere@kiirtee.ee

REISI HINNA SISSE KUULUB:
- sõit standardmugavustega bussis (WC, video, kuum vesi)
- ööbimised hotellides koos hommikusöökidega
- reisijuhi teenus ja linnaekskursioonid

LISATASU EEST:       
- tasulised sissepääsupiletid
- tervisekindlustus 

NB! Igal reisijal peab olema reisil kaasas kehtiv pass või ID kaart

INFO:   
Reisibüroo Perereisid          
e-mail: pere@kiirtee.ee
Tartu, Ülikooli 12, tel. 52 26 257, tel./fax 7 420 339, 6 313 645


SIIN SAATE REISILE REGISTREERUDA VÕI LISAINFOT KÜSIDA:
Teie nimi:
Telefon:
E-mail:
Reisitellimus - reis, kuupäev, sõitjate nimed ja isikukoodid, kodune aadress, lisateenused, erisoovid: